Ветерани-ракетники вшанували пам’ять Геннадія Понамарьова

Другий тиждень після Великодня називають Провідним, Поминальним, Радоницьким або Томиним. У ці дні здавна прийнято ходити на кладовища та згадувати тих, хто відійшов у засвіти.

В ці дні члени Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ відвідали на Північному кладовищі міста Києва могилу свого колеги і товариша, члена організації, полковника Геннадія Петровича Понамарьова.

Геннадій Петрович був видатним військовим інженером та командиром, який очолював окрему інженерно-випробувальну частину на космодромі Байконур, яка забезпечувала випробування та запуск багаторазової ракетно-космічної системи «Енергія-Буран» та інших ракетних комплексів.

Голова організації полковник Олександр Наумов нагадав біографію Геннадія Петровича, наголосивши на значенні його спогадів, залишених у численних книгах. Дочка Ольга Геннадіївна розповіла про його життя у складних умовах становлення космодрому Байконур.

Пам’ять про Геннадія Петровича Понамарьова назавжди залишиться в наших серцях.

2 Comments

  1. «Блажен, кто праздник жизни

    Оставил, не допив до дна,
    Бокала полного вина».
    Но счастлив я, что мне достались
    Тома его воспоминаний,
    Достойной службы «моряка»!
    В пустыне, где бывал и я.

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*