6 грудня – День Збройних Сил України

Київська організація ветеранів Ракетних та космічних військ сил вітає всіх військовослужбовців України з професійним святом.

Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ — це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

День ВСУ був заснований Верховною Радою майже відразу після здобуття незалежності в 1993 році. Дата свята була приурочена до дня прийняття Закону України «Про Збройні Сили України» 6 грудня 1991 року.

Зазвичай на День Збройних сил України проводяться паради і виставки військової техніки в різних містах, але в цьому році таких заходів, зрозуміло, не буде. Натомість українські захисники покажуть свою майстерність на фронті.

Українська армія — сила і гордість нашої Батьківщини. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі. Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести з собою перемогу!

Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших надійних, сильних руках. Прийміть же привітання з кращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Бажаємо мирного неба над головою, здоров’я і успіхів. Захисники і захисниці, ви найкращі. Дякуємо вам за захист України!

Голова Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ,

полковник Олександр Наумов

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*