Творчій вечір Володимира Лукашова

21 листопада 2022 року у Київському академічному театрі Українського фольклору «Берегиня» у рамках проекту «Літературний Лівий берег» (організатор Саміт-Книга) відбувся творчий вечір художнього керівника Національної філармонії України, народного артиста України Володимира Лукашова за участю зірок української опери.

На вечір були запрошені та були присутні члени Київської організації ветеранів Ракетних та космічних сил. Вони з великим інтересом вислухали розповідь Володимира Лукашова про його життєвий та творчій шлях.

Завершився вечір виступом артистів філармонії: народного артиста України Ігоря Борко, заслужених артистів України Андрія Маслакова, Єлизавети Ліпітюк, Германа Сафонова, Олени Строган та заслуженого працівника культури України Юрія Карнауха.

Як повідомів голова Київської організації ветеранів Ракетних та космічних сил, полковник Олександр Наумов Національна філармонія України та Володимир Лукашов є давніми добрими друзями та партнерами організації. Учасники ансамблю «Рідні наспіви» та інші артисти філармонії були учасниками багатьох її заходів.

2 Комментария

  1. 21 листопада 2022 року члени Київської організації ветеранів Ракетних та космічних сил були присутні на творчому вечорі керівника Національної філармонії України Володимира Лукашова.
    Велике враження справило на всіх присутніх розповідь Володимира Лукашова про його життевий і творчій шлях,та виступи артистів філармонії:народного артиста України Ігоря Бортко,заслужених артистів України України Андрія Маслакова,Єлизавети Ліпітюк,Германа Сафонова,Олени Строган та заслуженого працівника культури України Юрія Карнауха.
    Всі ветерани РКС висловили захоплення талантом виконавців,та дякували організаторам за цей чудовий вечір.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*