Зустріч ветеранів-ракетників та ветеранів-афганців

Зустріч ветеранів-ракетників та ветеранів-афганців відбулася в офісі Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) 6 вересня 2022 року. Приводом став новий, черговий 4-й випуск книги спогадів офіцерів випускників Харківського вищого командно-інженерного училища імені маршала Радянського Союзу Крилова М.І.

У урочистій обстановці голова Українського союзу ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), герой України, генерал-лейтенант Сергій Васильович Червонописький та голова Київської організації ветеранів Ракетних і космічних військ, полковник Олександр Миколайович Наумов вручили книгу випускникові 1962 року, тоді ще Харківського військового авіаційно-інженерного училища, полковнику у відставці Валерію Івановичу Аблазову.

У слові у відповідь Валерій Аблазов поділився своїми спогадами про роки навчання в училищі, про службу в Афганістані в якості радника у ВПС і ППО ДРА.

Керівники і члени ветеранських організацій обговорили подальші плани спільних заходів щодо патріотичного виховання молоді України, по захисту прав ветеранів. Було прийнято рішення щодо погодження дій редакцій газет «Ветеран України» і «Третій тост».

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*