З Днем незалежності України!

Шановні ветерани-ракетники, колеги, друзі, співвітчизники!

Київська організація ветеранів Ракетних та космічних військ вітає вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!

24 серпня – це не просто державне свято. Це право громадян України на життя, яке в різні часи відвойовували багато поколінь українців. Боротьба триває і зараз.

Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України – зробити все, щоб наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і сили, щоб наблизити час розквіту України.

І в найкращі, і в найскладніші моменти громадяни України залишалися оптимістами. Ми віримо у свою країну, в її гідне майбутнє – ми обов’язково переможемо і станемо заможною, демократичною державою. Нехай це свято додає нам сили та впевненість у досягненні цілей на благо нашої країни.

Бажаємо всім ветеранам-ракетникам міста Києва та міста Первомайськ Миколаївської області, селища Висока Піч Житомирської області та міста Ахтирка Сумської області, інших міст і селищ України, вашим родинам, рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

З Днем Незалежності!

Голова Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ, полковник Олександр Наумов

1 Комментарий

  1. Підтримуємо щирі вітання наших колег!
    Віримо, надіємось на прекрасне майбутнє наших дітей та внуків!
    Бажаємо всім миру, здоров’я та довголіття!!!
    З повагою, ветерани РВСП Житомирщини.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*