Подяка Київського міського голови вручена митрополиту Августину

Голова Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ Олександр Наумов вручив голові Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України, митрополиту Білоцерківському та Богуславському Августину Подяку Київського міського голови.

Олександр Наумов від імені Київської організація ветеранів Ракетних та космічних військ висловив щиру вдячність митрополиту Августину за його особисту участь у різноманітних пам’ятних та виховних заходах організації.

Як зазначив Олександр Наумов Подяки Київського міського голови вручаються «за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в м.Києві, активну громадську діяльність».

1 Комментарий

  1. Вітаємо Владико Августина з почесною, заслуженою та гідною нагородою мера Києва Володимира Кличка – «Подякою». Владико Августин своєю працею та активною життєвою позицією показує приклад служіння Богові та Україні. Ми ветерани-ракетники бажаємо Владиці Августину багато років здоров’я та благополуччя.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*