Вітаємо полковника Геннадія Понамарьова з 85-річчям

Київська організація ветеранів Ракетних та космічних військ щиро вітає полковника у запасі Геннадія Петровича Понамарьова з 85-річчям від дня народження.

Геннадій Петрович більший час своєї військової служби провів на космодромі Байконур.

З 1960 по 1989 роки пройшов шлях від лейтенанта, техніка системи, до полковника, командира окремої інженерно-випробувальної частини.

Брав безпосередню участь у підготовці та пусках ракет на тематику Генерального конструктора ракетно-космічних систем С. П. Корольова від космічного корабля «Схід», з першою людиною на борту Юрієм Гагаріним, до багаторазових транспортних систем «Енергія»-«Скіф ДМ» та «Енергія»-«Буран».

Був керівником випробування бортових телеметричних систем пілотованих кораблів та апаратів, розгінних блоків та орбітальних станцій.

Геннадій Петрович є автором унікальної енциклопедичної книги «Байконур. Стрибок у космічну прірву».

Члени Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ бажають Понамарьову Геннадію Петровичу багатьох років, здоров’я, щастя та благополуччя його родині, мирного неба.

Голова Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ

полковник Наумов О. М.

22.07.2022 м. Київ

2 Комментария

  1. Ми, ветерани-ракетники, вітаємо Геннадія Петровича Понамарьова із великим ювілеєм – 85-річчям від дня народження. Бажаємо міцного здоров’я, творчих успіхів, продовження активної громадської роботи, продовження своєї літературної діяльності. Чекаємо на Ваші спогади про важку та відповідальну службу воїнів ракетників з підтримки миру на землі.
    Олександр.

  2. Поздравляю с 85-летием и от души хочу пожелать оставаться бравым и состоявшимся мужчиной старой закалки. Всех благ Вам и крепчайшего здоровья, благополучного течения каждого дня Вашей жизни и радостных улыбок близких людей.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*