Ветерани-ракетники отримали Подяки Київського міського голови

Мер Києва Віталій Кличко нагородив членів Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ Подяками міського голови.

Подяка Київського міського голови — відзнака працівникам підприємств, установ і організацій міста, які зробили особистий внесок у розвиток усіх сфер життєдіяльності міста, досягли визначних успіхів у науковій та іншій творчій роботі, високої майстерності у професійній діяльності.

Як зазначив голова Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ Олександр Наумов більше десяти ветеранів-ракетників та активістів організації отримали Подяки Київського міського голови «за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в м.Києві, активну громадську діяльність».

Київська організація ветеранів Ракетних та космічних військ висловлює вдячність меру міста Києва Віталію Кличко за високу оцінку діяльності організації та її членів.

Голова Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ О.М.Наумов та відповідальний секретар організації О.І.Пересадько
Голова Київської організації ветеранів Ракетних та космічних військ О.М.Наумов та керівник Святошинської районної організації КОВРКВ Б.П.Іванов
О.М.Наумов, О.І.Пересадько, Б.П.Іванов та Народна артистка України Наталя Доля

2 Комментария

  1. Мэр Киева Виталий Кличко наградил группу ветеранов Киевской организации ветеранов Ракетных и космических войск «Благодарностью» Киевской городской администрации. Виталий Владимирович Кличко, несмотря на свою постоянную занятость по обустройству такого огромного города как Киев, в своей общественной работе уделяет много внимания национально-патриотическому воспитанию молодежи, подрастающего поколения, прививает любовь к малой Родине, к Украине. Это награждение показало, что Виталий Владимирович не забывает и о нас ветеранах. Мы, в свою очередь, благодарны Виталию Владимировичу за заботу и поддержку нас ветеранов и ветеранских организаций.

  2. Ветерани Київської організації Святошинського району висловлюють вдячність меру м. Києва Виталию Володимировичу Кличко, за особисту увагу до ветеранів і їх ролі у патріотичному вихованні молоді і підростаючого покоління

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*